Ana Sayfa » Genel » 15 temmuz unutmadık unutmayacağız!

15 temmuz unutmadık unutmayacağız!

Bir vatanın miladidır şehitliğe yürüyüpde  can vermek kanı kırmızıya boyanırken  ölümü korkusuzca karşılamaktır.

Biz bir ölür bin diriliz göğsümüzde iman cevheri oldukça hiç bir şerefden mahrum çakala boyun eğmeyiz!

FETÖ ve diğer örgütler kanımızı içmeye kalktıkça ALLAH CC tuzak kuranların en hayırlısıdır emrini hesap etmediler.Bu vatan nice şehadetlerle kuruldu üç beş kanı bozuk kanımızı dökmedikçe alamaz.Almak isteyen varsada boynunu koparmaktan beri durmayız.

ALLAH azze ve celle  buyuruyorki:“Müminler içinde Allah’a verdikleri sözde duran nice erler var. İşte onlardan kimi, sözünü yerine getirip o yolda canını vermiştir; kimi de(şehitliği) beklemektedir. Onlar hiçbir şekilde (sözlerini)değiştirmemişlerdir.” (Ahzâb, 2)

ihanet edenler ihanetinin karşılığını hem ALLAH CC katında hemde kullar nazarında hesap veremeyecekleri güne kadar bekletilmektedir.

Fakat şu varki ALLAH CC onların bu dünyadada izzetini aldı.Hiçbir mümin munafığın alametini taşıyan topluluklara izzet ile muamele etmez.Onlar yolundan dönmedikçe hiç bir vakit bu izzetede duçar olamayacaklar…

 Rasulullah (s.a.v.) buyuruyor ki:

Hain olan her insanın kıyamet, günü, eline “bu falanca kimseye aittir” yazılı bir sancak verilir. Yaptığı hainliği simgeleyen sancakla bir­likte tüm insanlara teşhir edilip rezil ve rüsva kılınır.[442]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.