Ana Sayfa » Genel » AŞK MASALI

AŞK MASALI

Ay ışığına benzer bakışları , bileklerinde bir boğum küçük boncuklar , avuçlarında umut bahçeleri , gozleri göğe süzülmüş tenhadan haykıran ic sesim , goruyorum ki mis kokulu çiçekler kadar güzel ruhunda bir derin serzeniş , hoş geldin dediginde dudaklarının mühürü kırılıyor sanki  ve ben susmayı o konusurken seviyorum.

Hasretini içimde bastirirken  aldığı nefesin soluğunun , her an icimde  yokluğunu hissettiğim zamanlarda daha çok  sana koşuyorum.Sen  masallar ülkesinden ruhuna aşina olduğum sevda sehrimin sultanı ben ise  her defasında kapıyı içerden acmani bekleyen gönül mehtabinin ışığıyim.

Biliyorum ki ; Ruhunun aynasına dokunan ellerimde  aşkın tarifi gizli , yürek eşeleyen bir halin kıyısında içimde büyüttüğum çığlıgin sessizliği sensin.Senin gülüşünde saklı huzurum ve sana tutsak yüreğim sanki düşler içinde  ben senim sende bensin.

 

Ne kadar çok seversen aşk masalını anlatır sanaancak ne kadar çok  seviliyorum diyecek hale gelirde düşünemez olursan aşkin kendisi olur yuregini sevdamla yakarım..

 

 

AŞK MASALI” üzerine 2 yorum

  1. MaşaAllah gönlüne yüreğine sağlık .. Dönüp dönüp okudum emeğine kaleminin dokusuna sağlık Eyvallah..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir