Dertleşmek İstiyorum

Dertleşmek İstiyorum Vardır Bizimde Alnımıza Yazılan Bir Kader Çizgisi Herkez Yazılanı Yaşayacak Hayatında Kimisi Acı İle Kimisi Gülümseyerek Bizimde Kaderimizde Vardır Dertler Dünyasının İçerisinde Yaşam Mücadelesi Vermek Ben Bu Hayata 01.05.1984 Yılında Dünyaya Geldim Bu Dünyanın Eğer Böle OLduğunu Bilseydim Elimde Bir İmkan Olsaydı Eğer Gelmemek İçin Bir Mücadele Ederdim.

Yordun Beni Be Hayat Tad Vermiyorsun Artık

Adım Mehmet Bu hayatın içerisinde Acıların İçinde Geçen Ferdiyim Yüzü Gülen Kalbi Ağalayan Bir insanım Ne Yaşadığım Belli Ne Vaarlığım Kaderimizdir Dedik Acısıyla Tatlısıyla Yaşıyoruz Siz Siz Olun Dostlar Başınıza Nelerin Geleceğini Bilmeeden Hayat Yaşıyorum Demeyin öyle Bir Acı İle Yaşıyorumki Ne Güldüğüm Belli Nede Yaşadığım Belli Bu hayata Dostlar Bugunde Benim Derdimi Yazım Dedim Ne olurki Yazmak Mesele Değil Yaşamak Önemli Dostlar Bugunlerde Geçer Ümidi İle Yaşıyorum Hayata.

 

Dertleşmek İstiyorum” üzerine 3 yorum

  1. Mehmet yaşamak herşeye rağmen çok güzel. Rabbim bizi muhatap almış, ruhundan üflemiş
    Bize düşen de Rabbin çizdiği kaderi yaşamak. Acısı ile tatlısiyla . Emeğine sağlık Mehmet

  2. Okudum ama dertleşme adına da birşey görmedim. Sadece serzeniş var. Bu tür yazıların amacı nedir bilmiyorum da, biraz daha seçici olunmalı.

  3. Rabbim bizi i imtihan için dünyaya getirmiştir. İmtihandayız Mehmet…peygamberlerin evliyanın basta efendimiz sav hayatına ve Allah dostlarının hayatına baktığımız da acılar zorluklar dertler ile gecmiş ama haline şikayet değil hep şükür hali var. Allah cc sevdiği kula dert sıkıntı acı keder verir. Taktığımız gaflet gözlüğünü çıkarıp hikmet gözlüğünü takma zamanı Mehmet.. MEVLAM GÖRELİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir