Din Nasıl Yaşanır

Din Nasıl Yaşanır

Değerli Kardeşlerimiz Din Nasıl Yaşanır Dinimiz İnsanların Refah Bir Yaşantı Sağalanması İçin Rabbimiz Bizlere Bir Sürü Seçenek Sunmaktadır,Uyarsanız Refaha Kavuşrsunuz Uymazsanız Perişan Olursunuz Peki Bizler Dnimizi Nasıl Yaşamalıyız Bunun içerkleri Farkları nedir.

Din Kişiye Göre Bir Yaşantıdır

Cennet Ve Cehenemin Varlığına İnanan Müslüman Kardeşlerimiz Dini Nasıl Yaşantı Haline Getirmelidir Buna Kısa Bir Özet vermek İsterim.Din, akıl sahibi insanları, kendi arzu ve iradeleriyle bizzat hayrolan şeylere götüren, Peygamberin tebliğine dayanan, kemâl gayesine ermek için en doğru ve nurlu yolu gösteren ilâhî bir kanundur.” Ayrımı Gayrımı OLmayan Bir Dinin Mezhubu OLan Bir İnsanlar Neler Yapıyoruz Allah CC Zikir Eden Kalbi Kırıyoruz Birlik Beraberlik İçerisinde Yaşamak Yeriene Ayrım Gayrım Yapıp Hem Bu dünyamızı Zehir Ediyoruz Hem Ahiretimizi Karartırıyurz.

Bizi Goog Le Aramarda:islami sohbet,Dini Sohbet,islami chat,dini yerler,dini chat olarak .Bula Bilirsiniz Mutlu Günlerde Görüşmek Ümidi İle.

Din Nasıl Yaşanır” üzerine 3 yorum

  1. İnsanın yaratılış sebebi olarak birşeylere inanması ozelliği vardır yoksa kendini muallakta bulur buda ruhi depresyonlara sebebiyet verir.Bu inanıs eğer guclu vede tamamen mantıki değilse yine bunalıma ve arayısa girer.İslam dini tamamen akılla celişmiyen ,sezinsel icerikleri guclu inanıslar onerir ve uyup uyulmamasını ise insanoğlunun iradesine bırakır.Allah c.c cumlemizi bu yolun Hakiki yolcusu olup,Onun yolundan gidenlerden eyler İnsaAllah……….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir