Ana Sayfa » Genel » Kalbi oyuncak sananlara!!

Kalbi oyuncak sananlara!!

İnsanın oyuncağı kalbi olursa her bozulduğunda kırıp döker yenisini dilenir. Bunun içinde çaresiz kalırsa gider başka kalbi kırar ve incitir  ama sorun şu ki; bunu bazen severken yapar bir kelam dökülür ki ağzında dil o sözlerden lisanını kaybeder , bazen derki “seni seviyorum” bazen aşığım bazen sensiz olamam 🙂 gülümsemeli böylesine kendi benliğini seven hiç aşk’ı bulabilir mi nerede akıl peşinde koşan biri görürsen bil ki onun gönülden nasibi yoktur. Başka bir yolu ise vefasızlıkla yapar. Bu kimse ise padişahın sarayına girer orada ne varsa nemalanır sonra ben gidiyorum der. Padişah hüküm verir sonra atın şunu dışarıya ama yüz süzdür utanmaz bir halde birde kendi halinden bahseder ben yaptım ben söyledim ben sevdim vs vs…  Başka bir yola gelince o ise şuursuzluktur kadar ki; sen ona onca hayır duada bulun bir teline dokun seni saygısız seviyesi nitelendirir. Böylesine verilecek en güzel cevap sükuttur.

Dilerim kendi iç muhasebesinde yolunu bulur. Başka bir yol ise korkaklık bu kimse ise sevgiden söz açar lakin ne dizesi dize nede yüreği yürektir baştan sona hiçtir. Kendinin beğenilmesi hoşuna gider ona buna dokunur sonrasında da iş gerçeğe binince geri çekilir.

Evet duabahcesi sakinleri hayatınızdaki kişileri iyi seçin karga seven çöplüğe gider. İnsanlarla oynayanları affetmeyin yanınıza yaklaştırmayın ve ”Hiç kimseye acınızı göstermeyin. Çünkü; ateşinize odun atacak kişi var’

Kalbi oyuncak sananlara!!” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir