Para İle Din Olmaz

Para İle Din Olmaz

Güzel Memleketimin Güzel İnsanları Değerli Müslüman Kardeşlerim Para ile Din Olmaz Rabimizin Haram Kıldığı Herşey Farkındaysanız Para İle oluna Bilinen Şeyler,Sizleri Haramlardan Günahlar Kötülüklerden Korumak İçin Bir Mücadele Seferberliği İlan Edik İslami Sohbet Odamızda Bizlere Haram Edilen Şeylerden Uzaklaşmamız İçin Biraz Sohbet Etmek İsteriz Mesele Farklı Olmak Değil Temiz Kalabilmekten Geçer.

Dini Parayla Satın Alacağına Sanan İnsanlar

Saniyesine Hükmedemediğimiz Bu Dünyada yalancı Olmanın Bir Anlamı Yokdur Parası İle İnsanları Satın Ala Bilme Hakını Kendinde Bulan Cüretkar Aciz İnsan Rabimin Kulları Dinini Menevi Hayatını Üç kuruşa,Satmaz Onlar cehennem ateşine bu kadar mı dayanıklıdırlar ki böylesine ağır günahları işlemeye cesaret edebilmişlerdir!” anlamında bir ifade kullanılarak son derece etkili bir uyarıda bulunulmaktadır.

Doğru OLanın Yolu Açık OLur

Menfaat Ve Haya Edep Yoksunu Bir Toplum Vaar Etmek İstiyorlar İnsanları Çağaresiz Bırakıp Kulanıp Bir Yol Kenarına Atıp Gitmek İsteyen İnsanların Bizlerini Kullanmasına Müsade Etmeyin Haram Kılınan Şeylerden Uzak Oluğ Helal Rızık Peşinde Koşan Karşlerim Belki Az Kazanır Fakat Helal Kokar bereket kokar helal ile elde edilen pradan alınan yiyeceker onları yiyen aileniz huzurlu olurlar evinziden neşeniz eksik olmasın.

Para İle Din Olmaz” üzerine bir yorum

  1. Din Allah’ı tanımak ve O ‘ na layık kul olabilmek için izlememiz gereken yoldur. Bu yolculuk ta para ya ihtiyacimiz olmamalıdır. Para yaşamsal ihtiyaçlarımızı sağlamak için bir araçtır. Asla amaç olmamalıdır. Para ve din aynı düzlemde kullanılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir