Ana Sayfa » ŞiirSohbet » Canan’nımın Doğum Günü.

Canan’nımın Doğum Günü.

Güzel Kadim dostum Canan’a Bu gün doğum gününmüş. Seni tanıttıran Rabbime Sonsuz şükürler olsun.

Doğum günün kutlu olsun Canım Dostum.
Dostsun hatta dosttan ötesin sen Can..
Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun.

Canan’nımın Doğum Günü.” üzerine 13 yorum

 1. Geldim bu aleme Yunus misali, ete kemiğe büründüm Canan diye göründüm. Can dostum ne yıllar ne yollar ne dünya girer aramıza muhabbetimiz baki hamd olsun. Çok teşekkür ederim duygulandırdın gözlerim doldu, yüzümde çocukça bir tebessüm oluştu. Şükürler olsun Alemlerin Rabbine; sevene sevdirene sevindirene…

 2. Ilk duabahcesinin açıldığı zamanlar ehille beraber sohbet kanalinda devamli ikinizi goruyordum. Birbirinizle okadar güzel yazisiyordunuzki açıkçası sizi sevgili sanmıştım )) Sabah erken saatlerde ehil cay hazir dediginde sen poğaca alip geliyorum derdn. Ehil sana canan abi dediginden seni erkek saniyordum canan. Bu nasil bi abi ya dedigim zamanlarda olmadi degil hani =)Ehil badana yaparken ona masallah parcasini acardin ve badanada tamirat islerinde yardimci olurdun. Abartmiyorum bunlar kari koca ve yanyana iki ayri odada birbirlerine yaziyorlar heralde dedigim zaman bile oldu )) Aradan uzun bi sure gectikten sonra ogrenmistm senin bayan oldugunu ve cok gulmustum ))
  Seni görmek bana hep iyi geldi. Tam tanimasamda seni varlığını hep hissettim. Gonulden bağ bu olsa gerek. Iyiki varsin Cananım..

  Can dedim canan dedi,
  Dost dedim dostum dedi =)
  Her dinleyisimde sen varsın
  Doğum günün kutlu olsun iyiki dogdun namı değer canan abi =) Dilerim her anın mutlu, huzurlu olsun. Sevdiklerinle nice güzel yaşlara =)

  1. YaraMas seni seviyorum ya :))) okudukça güldüm gerci Canan şu an yazdı onu duygulandırmış ve ağlattmışsın. Benide cok güldürdün o anlara götürdün. Seviliyorsun can hemde çoktan çok.. :))) gel artık, Özlüyorum nokta bile koysan kanala huzur verir bana :))

 3. İslam fidanlığında doğup, orada yeşermek kök salmak ve orada amel edip salih amel işleyen hayırlı bir evlad olmak ve evladlar büğütmek,sevdiğin dostlarınla muhabbet dolu bir ömür geçirip, o fidanlıkta şehadet şerbeti içmek nasib olur inş.

  saygılarla…

 4. YaraMas ve saruHAN öncelikle hayır dualarınıza temennilerinize yürekten amin diyeyim bilmukabele.. Çok mutlu oldum Allah razı olsun.Tabi bir o kadarda hüzünlendim bu hüzün çok başka.Dünya hayatındaki garipliğimize bir cennet müjdesi gibi,çölde yanmışa bir yudum su misali. Birbirimize olan hayır dualarımız sevgimiz saygımız hep Allah için bu ne muhteşem bir his.Allah cc duabahcesinde buluşturduğu gibi cennet bahçelerindede buluştursun.

  YaraMas’ım yorumunu okuduğumda dışarıdaydım avm de dolaşırken leyla gibi dolaştım:) ne güzel yazmışsın öyle sağolasın seni görmekte bizi çok mutlu ediyor. Kalp kalbe karşıdır nasıl bakarsan öyle görüyorsun ve aynı şekilde sana aksediyor. Bir aynada kendini seyrediyorsun bu alemde. EhiL ile olan muhabbetimizi seyrederken ki yorumlarına hala gülüyorum alemsin 🙂

 5. Allah her sene-i devrinde huzurunu, imanını, metanetini ve sabrını katmerlesin inşallah Canan. Hayatta karşılaşılabilecek en müşfik ve rahmani insanlardan birisin. Allah evvel ahirini hayır ve hasenat üzre kılsın ömrün boyunca. Gönlündeki kuyudan su çekenlerin ağzındaki tat zaten yukarıdaki yorumlardan belli.

  İnsanlar nankördür, hoyrattır bilirsin. Allah sana dost, sana yaren olsun.

  Nice senelere tekrardan Canan Abi:)

  1. Diger Arkadaslar gibi pek fazla cumle kurmayi beceremiyorum:)
   Nice senelere.Rabbim huzurlu mutlu uzun omurler versin insallah..

 6. Sağolasın Şems teşekkür ederim.

  BabaCan estağfirullah, fazla cümle kuramıyorum demişsin fazla cümle lazım değilki bize
  önemli olan nedir biliyormusun ?sözün yürekten çıkması, bir kelimede yeter bunu anlayana.Yürekten ettiğin duaya yürekten amin diyorum sağol varol.

  Palabras amin inşaallah, ne güzel dua etmişsin sağolasın. Hayatta karşılaşılabilecek en müşfik ve rahmani insanlardan birisin demişsin. Estağfirullah Yahu bu sözler senin hakkında gönlümüzden geçenlerdi İntikammı alıyorsun nedir mübarek etme eyleme:)Hep söylerim aynalar yalan söylemez. Kimi der iyisin hoşsun kimi der zalımsın toysun, tebessüm eder ve derim ki eyvallah tanıştığıma memnun oldum:))

 7. Canan bir reklam filmi vardı hani derya Hastasıyım Baba :)))))) Bende senin yorumlarının hastasıyım 🙂
  ”Güzel yüreklillerin Dergahı ” işte işte benim Kadim dDostlarımın halleri 🙂 Alemsiniz Alem sizlerde gizli 🙂 iyiki varsınız 🙂
  Seviliyorsunuz Ya-Hu

  1. Ah Canan abi ah….Bir yil daha gitti ömürden.Vakit demlenme vakti desene.
   Hele buna senin muhtesem dj`liginde eslik edince degme keyfimize. 🙂
   Seni cok fazla tanima firsati olmasada EhiL den yeterince tanima imkani yakaladik. 🙂 (ha sen ha EhiL misali)
   Gelecegin gecmisini aratmamasini diler, cok daha güzel günlerin seni beklemesini Allahtan temenni ederim..
   Yeni yaşın saglık, huzur sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana nice yıllara canim benim…
   Rabbim iki cihandada yar ve yardimcin olsun insallah….

 8. Çok teşekkür ederim gulce’m amin inşaallah.Muhabbet faslında demlenirken diyordun ki; Bir seher vakti çaldım Canan kapısını…O kapının içeriden açıldığını söyleyememiştim artık söylememe gerekte kalmadı:) Çok güzel vakitler geçirdik birlikte, dediğin gibi inşaallah gelecek günler geçmiş günlerimizden çok daha güzel olsun.Sevgi mutluluk paylaştıkça çoğalır sevgiyi yaymak şu alemde yapılabilecek en güzel şey.Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir