Duabahcesi sohbet odaları, Duabahcesi chat kanalları

Duabahcesi.net ücretsiz İslami muhabbet sayfası olarak kullanıcılarına bedava dini konular hakkında yazışmalı seviyeli arkadaşlıklar kurabilmeniz yönünde hizmet veriyor!

 

DUA BAHCESİ sadece bir sohbet sitesi olmamak ile birlikte hayata dair her konudan muhabbetler yapabileceğiniz sohbet odası olarak sistemler içerisinde aradığınız her şeyi bulabilmenizi sağlayan muhabbet platformu olarak kullanıcılarına hizmet sunar.

SOHBET Odalarımız hakkında bilgilendirme:

Site Sahipleri: EhiL, Canan

Yöneticiler: HaFiZ, gulce, Sıla, Mira, RST,  Gökhan, Sys

Kurallar: Sistemlerimiz içerisinde sohbet yapan diğer kullanıcıları rahatsız edici tavırlardan kaçınınız ve muhabbet ederken seviyeli arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir chat sayfası olarak hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

 

Lütfen, Kurallara rivayet ederek Duabahcesi.net sistemlerimize yakışın kullanıcılar olduğunuzu kanıtlayınız, farklı sitelerin reklamlarının yapılması sitemiz içerisinde Kesinlikle YASAKTIR! Kimsenin emeğine saygısızlık yapmadan kalıcı dostluklara ulaşabileceğiniz muhabbet sitesi olarak sizlere hizmet vermekteyiz, arkadaşlarınızı davet ederek dini sohbetin keyfini burada yaşamaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir