Ana Sayfa » Genel » Elnur – Fecr’e Teşekkürler…

Elnur – Fecr’e Teşekkürler…

Güzel insan, Değerli Arkadaşımız  Elnur-Fecr’e  hitaben;

Sabahın  Ezan vakti: Bir yandan ezan sesini  dinlerken bir yandan  kadim dostlardan birine, “Elnur (fecr)”

Gönülden  dökülen birkaç gönül incisini sabah avucuna bırakmak istedim. Bu emeğe kuru bir Teşekkür az gelse de Dostumuzun Hoşgörüsüne sığınarak  yazdım.

Bir tebessüm  var yüzümde  bir hoşluk yüreğimde, dostun kaleminden  dökülen inşirah  yüklü sözler hüzünlü anlarımızda kalbe serinlik verir.

En çok yalnızken okumaktan tad alıyor olmamdan mı bilmem, Sabahın bu seher vaktinde bana  yarenlik eder oldu dostumuzun   Elnur ( Fecrin ) sırlar aleminden kaleme alıp aktardıkları..

Tarifi imkansız ılık bir  sıcaklık akarken  kalbe tefekkür alemine daldırıyor bizi güzel dostun kaleminden dökülenler. yani  kısaca çok güzel  hissiyat bunu sözler anlatmakta  aciz kalır.

Duabahcesi Ailesi adına hemde şahsım EhiL olarak verdiğin emek için canı gönülden  Teşekkürler.

Güzel Dost Elnur-Fecr’e  Saygı ve Sevgiler..

 

Elnur – Fecr’e Teşekkürler…” üzerine 6 yorum

 1. Es Selamu Aleyküm ve Rahmetullah.

  Değerlim Dostum Ehil; sayfayı açtım bu gönülden gelen sıcacık kelamlar karşısında hem duygulandım hem tebessüm ettim 😊 senin gibi kıymetli bir dostumun gönül bahçesinden gelen bu mis kokulu kelamlar gönlümüzü ısıttı… Allah (c.c) razı olsun çok teşekkür ederim Yüreğine sağlık olsun. (Estağfurullah. Hizmet beklentisiz gönüldendir İnşaallah)
  AŞK nüvesinden dökülen kelamlar Rabbimizin lütufları ihsanıdır O’ (c.c) konuşturmasa bir kelime dahi çıkmaz … İnsaallah hasretle Vuslatı bekleyen gönüllere inşirah sunuyorsa Rabbimiz aracılığımızla sonsuz şükürler olsun . Hakikat sırları Rabbimizin izniyle ortaya dökülür ancak nasibi olanlar içindeki Hakikati görür ve alır … Kıymetli Dost ; Gönül kendi gibi olan gönüle akarmış , Yönümüz Yolumuz hep birlikte Allah (c.c) yoludur, Cennet Cemalullah yoludur Bu sevgi ve dostuk bağı da Rabbini seven gönüllere, Rabbimizin tecellisinin yansımasından oluşan çekim gücü Nurun aydınlığından dır… Balığa denizden başkası azaptır denizden başka yerde can bulmaz siz değerli dostlarımızın gönülleri ile can bulduk . Şükür ki Rabbim şu ahir ömrümüzde bizi sizler gibi değerli dostlarla buluşturdu kavuşturdu kaynaştırdı gönüle bir sevgi düşmüşse bunun geçmişi ruhlar aleminde tanışmışlığa dayanır Rabbim bizleri tüm dostlarımızla birlikte inşaallah Razı olduğu kullarından eylesin , Cennetinde buluştursun, Cemalullahı birlikte seyredenlerden eylesin .. Amin

  “Bu ırmakta ne ölmek var bize,
  Bu ırmakta ne gam var, ne keder var, ne dert.
  Bu ırmak alabildiğine yaşamaktan,
  Bu ırmak iyilikten, cömertlikten ibaret.
  Durma, çabuk gel, gelmem deme.
  Ne evet demek yaraşır sana, ne hayır, dostum,
  Senin şânına sadece gelmek yaraşır.”

  Saygıdeğer Ehil; Kadim Dostum Tekrar bu güzel canı gönülden gelen değerli incileri gönlümüze hediye ettiğin için teşekkürler.

  En içten saygı ve sevgilerimle.

 2. Ellerine yüreğine sağlık Yüreği Güzel Insan Hakikaten çok güzel paylasimlariniz var Elnur(Fecr) ve ŞEMS supersiniz saygılar hurmetler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir