Ana Sayfa » Genel » Canan’ım

Canan’ım

Kaç cümle yazdım, kaç cümle sildim bilmiyorum. Sayfayı boş bırakıp gönül sözlerini sadece sen oku isterim ama gönül bu buya kalp emin olsa da gözde görüp mutmain olmak ister sevdiceğim.

Dostum, Sırdaşım, Gönüldaşım,  Kelimeler yetmiyor Sözler aczi-yete düşüyor Canan’ım canımm :))  Gzlölerin dolmasın sakın gözyaşların akmasın, Sabır ile çıktığımız bu yola ara ara kısacık an gibi uzaklık girse de gönül hep beraberdir sevdiceğim. Nur’umm Güneşim, yangın gibi sıcaklar kavurunca  sıkıntılar sarınca ruhumun serinleten pür Neşem.. Özledim Çok kelimesinin miktarından öte bir özlemle özledim,  Yine sabahın bu saatlerinde özlemin yakıp kavurdu  Yeşillimm dörtlümm Gül yüzün hep gülsün, güzel gözlü narinn dosttum Azizemm  hüzün düşmesin asla yüzüne  ahh sevdiğimm ahh  Neşemmm ))) seni çokk özledimmm tebessümlerimde  gözyaşları dolu hasret dolu sevinç,  mutluluk, hissiyatı bile yüreğimde kanadı kırık beyaz güvercin misali.

Saat sabahın 04:48 uyanınca okursun :))) Seni hasret ve özlemle sevgiyle  en derin muhabbetle Selamlıyorum..

Sevdiceğimmm

 

Canan’ım” üzerine bir yorum

  1. Hem ağlar hem gülerim deliliğin şanından sevdiceğim..sırrım sırdaşım gönül dostum ömür coşkum nasıl seviyorum biliyor musun? Biliyorsun ))sevginden biliyorsun sonsuz muhabbetle aşkla sevgiyle ne dörtlüler ne dörtlükler yazdık sevgiyi ifade edebilmek adına deli olduk delinin delisi çünkü “akıl ermez sevgiye, gönülden sevenlerdir erenler sevgiye”

    Bir gece üç-beş nöbetinde gönül aleminde seyre çıktığımızda gözde nem yürekte elem varken cemre düştü gönlümüze ve dört mevsim bahar oldu sonra..baharım huzurum oldun işte özlemek böyle derin böylesine anlamlı bizde uzakta olanı değil gönülde olanı özlemek..Ah güzel dost yufka yüreğim ne güzel sevdik sevildik yaHu:)Yağmur yağarken açan güneş gibi hem gözler dolu dolu hem güle güle okudum satırları..gönülden aldım selamı ve Aleykümselam seni çok seviyorum vesselam))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir