Ana Sayfa » Genel » Sevginin İspatı Gözlerindeki Derinlik

Sevginin İspatı Gözlerindeki Derinlik

İnsan sevdim sanır, Sevildim sanır, Oysaki ispatı olan sevgiyi tanıdıkça sevgiyle tanışır. Sustukça çığlıklar birikir içinizde, O an  kaç bilinmezlik sarar  sizi bilemezsiniz.

Sessizlikle beraber yürüyen zaman ilerler. Sustukça, teslimiyet sarar sizi ve rıza hali. Tebessüm çiçekleri açar yağışlı bahar yağmuru anımsatan gözyaşların ardından.

Terk ettiğiniz vazgeçtiğiniz ne varsa,  size güzelliklerle beraber geri döner.

Sizi mutlu eden her şeyin  sureti değişir,  dili  değişir belki ama değişmeyen tek şey  yüreğinizde hissettiğiniz heyecan ve sevinç..

Mutluluğunuz için çırpınan sevdikleriniz varsa yeise düştüğünüz ne varsa sevgiyle parçalayıp dağıtırlar..  Beklenen olmak,  yolunuzun gözlenmiş olması,  bir hoşluk katıyor yüreğinize.

Elinize ansızın tutuşturulan pamuk  şekeri yada rengarenk balonlar  tarifsiz saadet yaşatır size. Ruhunuza dokunulunca kalp kapılarınız ardına kadar açılırmış.

Kaybolmuş çocukluğunuza gidince mutluluktan yüreğinizi sızlatınca anlıyorsunuz sevildiğinizi.

 

Sevginin İspatı Gözlerindeki Derinlik” üzerine 3 yorum

 1. “Sustukça teslimiyet sarar sizi ve rıza hali”

  “Ruhunuza dokunulunca kalp kapıları ardına kadar açılırmış”

  Kim demiş kalbimin dili yok! Var var ne hoş ifadeler kalpten satıra düşmeden kalpten kalbe ulaşır kalpten çıkan her söz..Gönlünü sevdiğim gönlüne sağlık şifa niyetine aldık:)

 2. Bir yetim, bir öksüzün acı bakışı gibi bakışlarım,
  Sıkılıyorum yabancı yer yabancı herkes, tanıdık bir sen varsın buralarda.
  Gurbetliğin en demli saatleri oluyor ikindi vakti, akşamları gözlüyorum sevdiğim birde sabaha karşı vakitleri,
  O saat huzurun zirve yaptığı saatlerde pencere kenarından güneşin doğuşunu izlerken senle konuşuyor sana anlatıyorum olup biten her şeyi.
  Sevmek sevebilmek ne büyük nimet.
  Sevdiğim, dostum, Güneşim buralı her yerde izini arıyorum hangi yerlere nazarın değdi acaba güneşim. Ah cancağızı mm ahhh özlem zor.. Emrah’a bağlayasım var ))))) Canımm Gül’ümm ( Emrah Öz – Özledim Ki Ben ) Sabah uyandığında dönmüş olacağım sevdiğim Nur’um… ))) poacalarımı almayı unutma Narinim.. Erken uyan..

 3. Sevgili EhiL’imm hasret uzun bir yolsa gönülden gönüle giden gizli yolumuz var işte o zaman ne uzaklık ne mesafe…geriye garip bir özlem kalıyor ki bu kendini özlemek gibi birşey(gibisi fazla orayı çok karıştırmıyoruz:))ah Cancağzım özlemek güzel..özlenen güzel…sevmek sevilmek güzel..huzurda huzurla kalmak güzel..velhasılı güzelsin güzel:)
  Sabah gün doğmadan hem bekleyen hem beklenendim hoşgeldin sofra hazır poğaçalar sıcak muhabbetin doyumsuz :)Emraha da bağlarız sorun değil yeter ki gönül hoş çayımız demli olsun iç iç soğutma şifa olsun))))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir