Ana Sayfa » Genel » evsahibi

evsahibi

Bazı insanlar yüzünüzde tebessüm olur. Bazıları sizi iklimden iklime taşır ada misali.

Gönülden Gönül’e yolculuk ederiz seyyahlar misali. Han ve hancı misalidir bizlerin arasındaki diyaloglar.

Hüzünde de tebessümler dede bir arada olabilmek güzel  gönüllerin  dile gelip muhabbet edebilmenin en güzelini yaşadığımız bu güzel ortamda sizleri tanımak çok güzel.

Duabahcesi.net Sohbet odası diyeceğim ama  sohbet odasına değil Ailesine,  katılan bizim yeni amatör  dj*miz evsahibine buradan hoş geldin demek istedim.  Bunu yazarken  çok değerli ada_ mızıda unutmadım  tabi ki.

Küçük mütevazi sunucumuz sanal deryasının da kasaba misalidir  duabahce’miz.

Gelen çok olur, huzur evini andırıp arada sıkılıp gidende olur.  Dostlukların baki kalması temennisi ile  tüm  yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.

Not: evsahibi sen sohbet et asd ile bende burada yorulup hoş geldin mesajı yazayım  adaletin batsın Dünya 🙂

 

evsahibi” üzerine 10 yorum

 1. EhiL tanımlaman o kadar güzelki.Bizler gönülden gönüle yolculuk eden seyyahlarız demişin gercekten öyle .Rabbim bu kısacık zamanda sevdirdi kalplerimizi hani derler ya kalpten kalbe yol vardır diye burada senin yerinde huzurluyum ve seni tanıdıgıma çok mutluyum ve ayrıca bu ince güzel karşılama için çok tesekkur ederim ..

 2. Teşekkür ederim EhiL. Beni zerafetinle mutlu ettin : ) Hepiniz çok kıymetlisiniz. Hoş buldum, güzellikler gördüm. Şems ce bir ruhla “Bir aşık gereklidir ki sırrı onunla birlikte öğrenelim.”

 3. Evsahibi :))) Nezaket sahibi dersen ada_ derim :))) Sen beni tehdit et webte bana hoş geldin yazısı yazdır, sonrada nezaketin ince düşüncen de :))) Ben pek ince biri değilimdir.. Hele hele sana hiç değilim :)) Zaten dj liği bile yapmadın dj oldun kayboldun yoksun kanalda. Seni sevmekten istifa ediyorum. )))
  Her şerde bir hayır vardır derler ya..
  Aslında bizlerin gönülden yakınlığımızın sebebi bir başka güzellik, Hani sen bir şeyi Allah rızası için yaparsın Allah sınırsız iyiliklerle sana çevirir o iyi niyetini aynen öyle oldu..
  Ay_Karanlık nickli arkadaşın sesiz canının sıkılmış olabileceği ihtimali az o gülümsesin diye sana takılmam gönülden Gönül’e yol açtı.
  İşin latifesi iyi ki tanımışım gülümseten yüzlerinizden gülümseme eksik olmasın inşaAllah ..
  ada_ Bu saate saat 04:08 pc karınca olup sen mi geziniyorsun cannn..
  Diyarım Sevgiler..
  Duabahcesi Ailmize Huzur, Mutluluk, ve Hayırlı Cumalar diliyorum..

  1. Kıskanırım seni benn :)) Kıskanırım kendimden :))
   EhiL sana ve tüm ailemizin fertlerine Rabbim huzur mutluluk versin …
   Dj liğe gelince bakıyorum hep bi dolu dj kabini :)) Boş bulsam yapıcam acemilikten ustalıga gecicem :))

 4. Sohbet odası dar gelir size maşallah ; muhabbetinize forumda imza atmış .. Ee mevzu kalbi muhabbet olunca , yazıya da gerek olmuyor aslında ..
  Mevla sevginizi , muhabbetinizi daim etsin inşaAllah

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir